CENÍK SLUŽEB 2020

Klasická pedikúra (mokrá)

Očistná koupel, odstranění otlaků a zrohovatělé kůže - skalpelem,pilníkem, stříhání a pilování nehtů, ošetření jejich okolí.Doporučuji  doplnit ošetření silně ztluštělé a popraskané kůže podologickou frézkou, zbroušení ztluštělých nehtů /za příplatek/.Není vhodná pro diabetiky, snížená srážlivost krve.


400 Kč

Přístrojová pedikúra (suchá, medicinální)

Dezinfekce nohou, obroušení zrohovatělé kůže, bezbolestné odstranění kuřích ok  pomocí diamantových frézek, zbroušení nehtů a ošetření jejich okolí pomocí rotační brusky,případně uvolním zarůstající nehty. Vyhlazení chodidel rotační bruskou.  V konečné fázi dezinfekce šlapky a ošetření podologickým krémem.  

 Minimalizuje se poranění, vhodné pro diabetiky, seniory, při cévním onemocnění nohou, v těhotenství. Doporučuji všem věkovým skupinám. Nevhodná pro silně potící se nohy. Poradím, jak vhodně pečovat o nohy, předejít zarůstání nehtů. ap...  Doporučuji využít doplňkových služeb -P-Shine, lakování nehtů, masáž.

600 Kč

Mobilní medicinální zdravotní  pedikúra

 

Jde o nadstandartní službu přímo u klienta doma, u lůžka. Pedikúru provádím za přísných hygienických podmínek , včetně vybavení ochrannými pomůcky  COVID-19. Cena zahrnuje veškeré náklady za službu a materiál, cestovné včetně placeného parkování.

Obsahuje medicinální suchou (přístrojovou) pedikúru. Viz. popis procedury. Po předběžné konzultaci je možné doobjednat za příplatek další služby (např. lak, P-Shine, masáž nohou aj.)Klient nesmí být v karanténě COVID-19!!! Rouška nutná. 

V době nouzového stavu  mohu  provozovat mobilní pedikúru, schváleno KHS Brno!!  Covid test mám negativní. Používám ochranné prostředky a dezinfekci Covid-19.Vlastním Certifikát vakcinace na Covid - 19.

                                                                                           

1000 Kč

 
Doplňkové služby:


Odlakování nehtů                                          

Odstranění gellaku  frézkou

 /zákaznice má lak, gellak proveden na jiné provozovně, jinak zdarma/.                             
100Kč
      150 Kč

Uvolnění zarostlého nehtu,samostatný úkon.

Odborné odfrézování ztluštělých nehtů zasažených plísní. 

Medicinální ošetření přístrojovou technikou a frézkou, nekrvavou cestou, bezbolesně, dezinfekce + aplikace antimykotické tinktury, poradenství.

   300 Kč  

300Kc  


Lakování nehtů - klasické                                      

 Úprava nehtů, použití profesionálního laku, dezinfekční, fixační a tvrzené vrstvy.                                                                                                                                                                                                               

350

Potažení  nehtů gelem / gel-lakem/

Manikúra,ošetření nehtů a aplikace gellaku.

600 Kč

P-Shine  

Úprava nehtů, hloubkové vpravení výživné pasty /vitamíny,minerály,propolis/, která podporuje prokrvení a zdravý růst nehtů .

350 Kč

Relaxační masáž nohou    30min.

                

350 Kč

Dárkový poukaz na pedikúru po celý rok            

   Poukaz na služby dle vlastního výběru v uvedené hodnotě pro Vaše blízké, zaměstnance, obchodní partnery. /Cena poukazu dle dohody s klientem/.

od 600 Kč