Blog - Rady a tipy pro Vaše nohy

DÁRKOVÝ POUKAZ

Darujte svým nejbližším dárkový poukaz a udělejte pro jejich zdraví dobrou a užitečnou věc: profesionální medicinální pedikúra a relaxační masáž. Příjemný dárek ,který potěší....

Perličková koupel na nohy 

Perličková koupel na nohy je teplá lázeň s nastavitelnou regulací teploty. Přispívá k celkové relaxaci těla, dodá unaveným nohám osvěžující a posilující pocit. Perličková koupel na nohy je ideální pro zlepšení prokrvení pokožky a krevního oběhu v oblasti chodidel. Perličková koupel využívá vibrační a masážní bublinkovou terapii. Relaxační masáž pomocí bublinek Vám zlepší látkovou výměnu, posílí imunitní a lymfatický systém. Perličková koupel využívá metody ošetřování chodidel, která je založena na reflexní terapii.


Práce s frézkami ,ošetření nohy bruskou

Práce s bruskou a frézkami je pro mě zásadní ve zkvalitnění služeb zákazníkům. Medicinální přístrojová pedikúra v profesionálních rukou pedikérky má záruku   spokojenosti klientů. Zde jsou příklady mé práce s frézkami.

Noha po ošetření

Práce s frézkami a ošetření zanedbané nohy přístrojovou pedikúrou.

JAK PEČOVAT O ZAROSTLÉ NEHTY

Tipy

  • Zvažte nošení otevřených bot, dokud se nezbavíte infekce.
  • Navštivte podiatra nebo praktického lékaře, pokud vás nehet velmi bolí nebo se váš stav horší a hrozí zánětlivé onemocnění nehtu.
  • Zkuste si nohy namáčet pravidelně a nenoste příliš těsné boty.
  • Nehty si stříhejte rovně.
  • Zajděte si na pedikúru. I pedikérka si s vaším zarostlým nehtem snadno poradí. 
  • Přístrojová pedikúra je ideální pro ošetření postiženého nehtu .
  • Pomocí frézek a profesionální brusky lze nehty ošetřit bezbolestně a na odborné úrovni.
  • Aseptické prostředí, prevence infekce , vyšší úroveň dezinfekce a diplom všeobecné sestry Vám zaručuje moji profesionalitu , mám pár tipů pro Vás.......

Vážené klientky/-ti/,
dost často se mě ptáte na plíseň nohou, proč vzniká a jak jste k ní vůbec přišli. Chtěla bych Vám toto onemocnění nyní trochu vysvětlit a doporučit vhodnou péči o nohy postižené touto chorobou. Léčba je plně v kompetenci kožního lékaře.

Vážené zákaznice,
jaro je zde a vzhled nohou hodně napoví o majiteli. Už se těšíte, až vyrazíte v krásném jarním počasí do města v nových otevřených lodičkách, ve kterých Vám to tak sluší?
A nezanedbala jste Vaše nehty, které budou vidět? Také jim to tak sluší? Mám pár tipů